Nasze sekcje - rok 2014/2015

Niedługo nowa odsłona strony klubowej www.kyokushin.warszawa.pl

 

Informujemy, że pomieszczenie klubowo – magazynowe  mieści się na 1 piętrze na wysokości kawiarenki nad portiernią na terenie Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego WAT, ul. Kartezjusza 1

czynne:  poniedziałki, środy, piątki w godzinach 18.00 - 20.00.

Siedziba Klubu mieści się pod adresem ul. Sokratesa 11c, 01-909 Warszawa.


(pierwsze treningi w roku szkolnym 2014/2015 zaczynamy w poniedziałek 08.IX.2014)
---------------------------------------------------
Dojo BEMOWO OS. SPORT. WAT

Ośrodek sportowo - szkoleniowy WAT
ul. Kartezjusza 1, Warszawa
treningi: sala sportów walki nr 57 (sala z matą tatami)


Grupy:
1. grupa dzieci:
poniedziałek, środa 18:30 - 19:30 sala 57
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN tel. 604 43 70 98
2. grupa zaawansowana dzieci:
wtorek, piątek 18:30 - 19:45 sala 57
prowadzący: senpai Artur Gruba I DAN tel. 696 51 67 08
3. grupa młodzież i dorośli :
wtorek, czwartek 20:00 - 21:15 sala 57 ( od października )
prowadzący: senpai Artur Gruba I DAN tel. 696 51 67 08
4. grupa zaawansowana, zawodnicza :
poniedziałek, środa, piątek 19:45 - 21:30,  sala 57
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN tel. 604 43 70 98
5. studenci WAT mogą zaliczyć wf na zajęciach w PN, ŚR, PT – 20:00 sala 57

prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN tel. 604 43 70 98
-----------------------------------------------------
Dojo BEMOWO AKADEMIK  ( OD PAŻDZIERNIKA )

Akademik Nr 01, ul. Lazurowa, Warszawa

(akademik wojskowy - sala sportów walki z matą tatami).

Grupy:
1. grupa wojskowa:
poniedziałek 20:00 - 21:30,
prowadzący: senpai Artur Gruba I DAN
2. grupa wojskowa zaawansowana:
środa 20:00 - 21:30
prowadzący: senpai Artur Gruba I DAN

------------------------------------------------------
Dojo Bemowskie Centrum Kultury
w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy ArtBem BEMOWO
ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)
01-459 Warszawa
sala nr 9 ( z matą)
Treningi
gr. dzieci: WT, PT - 17.00 - 18.00
prowadzi : Remigiusz Mazur 1 dan i Przemysław Cabaj 1 dan
tel + 48 604 43 70 98, + 48 502 02 42 35, + 48 508 16 83 24
      

------------------------------------------------------
Dojo Akademia Obrony Narodowej REMBERTÓW
Al. gen. A. Chruściela 103, 00-910 Warszawa
gr.studenci (w ramach zaliczenia wf)
WT, CZW - 15.30 - 16.30
prowadzi: Anna Kotarska 1 kyu
tel. + 48 604 27 13 67

------------------------------------------------------

Dojo WOLA LO

LO, ul. Garbińskiego 1, Warszawa
Grupy przeniesione do os.sport WAT
KONTAKT: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98


-----------------------------------------------------


Dojo GOCŁAW SP

SP 312 ul. Umińskiego 12, Warszawa
sala gimnastyczna nr 74


Grupy:
1. grupa dzieci:
wtorek, czwartek 18:00 - 19:00
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN tel. 604 43 70 98,
senpai Kamil Pikuła 1 DAN
2. grupa młodzież, dorośli:
wtorek, czwartek 19:00 - 20:30
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98,
senpai Kamil Pikuła 1 DAN

-----------------------------------------------------

Dojo BIELANY SP

SP 53, ul. Rudzka 6, Warszawa

Grupy:
1. grupa początkująca dzieci:
poniedziałek, czwartek 15:30 - 16:30
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
2. grupa średnio-zaawansowana dzieci:
poniedziałek, czwartek 15:30 - 16:30
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
senpai
-----------------------------------------------------
Dojo BIELANY AKADEMIA RUCHU

Akademia Ruchu, ul. Gwiaździsta 27, Warszawa
Sekcje dla uczestników z wadami postawy.

zapisy: Artur Twarowski, tel. 501 053 222

prowadzący:
senpai Aleksandra Miętek (Nosarzewska) I DAN
senpai Anna Kotarska I KYU

Grupy:
1. grupa dzieci do 6 lat:
poniedziałek, środa 17:00 - 18:00
2. grupa dzieci od 7 lat:
poniedziałek, środa 18:00 – 19:00



--------------------------------------------------------

Dojo BOLESŁOW

Grupy:
1. grupa początkująca dzieci:
poniedziałek, czwartek 18:30 - 19:30
prowadzący: senpai Dariusz Grala I DAN, tel. 604 43 70 98
2. grupa młodzież, dorośli:
poniedziałek, czwartek 19:30 - 20:30
prowadzący: senpai Dariusz Grala I DAN, tel. 604 43 70 98

--------------------------------------------------------
Dojo GARWOLIN ZS

ZS Nr 5, ul. Korczaka, Garwolin

Grupy:
1. grupa dzieci:
wtorek 17:00 - 18:00, sobota 12:30 - 14:00
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
senpai Sylwester Szymborski I DAN, tel. 600 97 39 38
2. grupa młodzież, dorośli:
wtorek 17:00 - 18:30, sobota 12:30 - 14:00
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
senpai Sylwester Szymborski I DAN, tel. 600 97 39 38

-------------------------------------------------------

Dojo MIĘTNE ZS

ZS Rolniczych w Miętne ul. Główna


Grupy:
1. grupa dzieci:
wtorek 19:00 - 20:00, sobota 12:00 - 13:00
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
2. grupa młodzież, dorośli:
wtorek 19:00 - 20:30, sobota 12:00 - 13:30
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
senpai Zdzisław Majewski 2 Kyu

--------------------------------------------------------

Dojo GOŃCZYCE ZS

ZS w Gończycach

Grupy:
1. grupa dzieci:

wtorek 19:00 - 20:00, sobota 12:00 - 13:00
prowadzący: senpai Sylwester Szymborski I DAN, tel. 512 32 62 27
2. grupa młodzież, dorośli:
wtorek 19:00 - 20:30, sobota 12:00 - 13:30
prowadzący: senpai Sylwester Szymborski I DAN, tel.  512 32 62 27

-----------------------------------------------------

Dojo LEGIONOWO

SP w Legionowie


Grupy:
1. grupa dzieci:
wtorek, czwartek 18:30 - 19:30
2. grupa młodzież, dorośli:
wtorek, czwartek 19:30 - 21:00
prowadzący:
senpai Miłosz Romaniuk I DAN
senpai Andrzej Dobaczewski 1 KYU

----------------------------------------------------
Dojo JABŁONNA

Przedszkole Bajkowy Dom,  Jabłonna

Grupy:
1. grupa dzieci:
wtorek, piątek 13:30 - 14:00
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98
2. grupa zaawansowana dzieci:
wtorek, piątek 14:15 - 14:45
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98

----------------------------------------------------
Dojo CHOSZCZÓWKA

Przedszkole Fabryka Marzeń
W-wa Choszczówka


Grupy:
1. grupa początkująca dzieci (czwartek) – 13:00 - 13:30
2. grupa średnio-zaawansowana (czwartek) – 13:30 – 14:00

3. grupa zaawansowana dzieci (czwartek) – 14:00 – 14:30
prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98

----------------------------------------------------

Dojo CHOSZCZÓWKA SP

SP w CHOSZCZÓWCE

Grupy:

1. grupa dzieci ŚR, PT – 15.30 – 16.30

prowadzący: Shihan Jan Gruba V DAN, tel. 604 43 70 98

----------------------------------------------------

Dojo RADOM LO

LO, ul. R. Traugutta 44, Radom

Grupy:
1. grupa młodzież, dorośli
KONTAKT: senpai Jacek Czarnota, tel. 501 13 44 98

-----------------------------------------------------
Dojo RADOM SP

SP w Radomiu

Grupy:
1. grupa dzieci
KONTAKT: senpai Jacek Czarnota, tel. 501 13 44 98

-------------------------------------------------------

SURODOI UKS KK WESOŁA

Dojo WESOŁA

Grupy:
1. grupa dzieci:
2. grupa młodzież, dorośli:
prowadzący: sensei Z. Ostrowski IV DAN

--------------------------------------------------------
Dojo ZAKRĘT przeniesione do Dojo WESOŁA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warszawski Klub Kyokushin Karate oraz Instruktorzy WKKK nie prowadzą zajęć indywidualnych ani prywatnie, w szczególności z osobami niepełnoletnimi!